Doğum Öncesi Detoks
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

Randevu İçin Hemen Arayın!

Doğum Öncesi Detoks

Doğum Öncesi Detoks

Doğum yolculuğu yaşamınızın en özel, en mucizevi yolculuklarından biri. Yolculuktaki o muhteşem manzaraları görebilmek her kadının hakkı.

İşte bunun için yapmanız gerekenler,basitçe;

-Bedeninizi Esnetin

Bunun için hamile platesi iyi bir seçenek. Ayrıca hamileyim deyip, günlük hayattan aktivitelerden uzaklaşmayın.Tam tersi her fırsatta yürüyün, asansör yerine merdivenleri kullanın, kendi işinizi kendiniz yapın.

Zihninizi Özgürleştirin

Bunun için, olumsuz zihinsel kurgularınızı fark edin kabul edin ancak onlarla özdeşleşmeyin kavga da etmeyin. Olumsuz zihinsel kurgularınızı izleyerek bu sanallığın bedeninizde oluşturduğu gergin alanlardan nefesinizi vererek akıp gitmesine izin verin. Akması için, gerginliği rahatlatmak için çaba göstermeyin. Sadece izleyin zihninizle gergin alanın duyguların içine girip verdiğiniz nefesle akıp gitmesine kendinizi açın, izin verin, basitçe (bu tür zihin beden çalışmalarını sakin bir ortamda, duş sonrası ve kapalı gözle yapmanız önemli)

-Hipnozlarınızdan Çıkın

Çok ağrım olursa, ağrıya dayanamazsam, bebeğime zarar verirsem, ya doğuramazsam, sezaryen olmaktan korkarım, iyi bir anne olamazsam, bebek özgürlüğümü kısıtlarsa gibi gibi susmayan geveze zihninize bilinçli farkındalığınız ile SUS demelisiniz. Evet geveze zihninize basitçe ve net bir  şekilde SUS deyin. Ve zihinsel potansiyelinizi, yolda ki güzellikleri mucizeleri görmek için kullanmayı tercih edin.

Böylece tüm hücreleriniz şükrün dalgalarıyla gevşesin, bebeğiniz güvenle yolculuğunu tamamlayabilsin.

 

Amin İnşaAllah

Yorumlar

Bir yorum yazınız