HAMİLE EĞİTİMİNDE NE ÖĞRENİRSİNİZ?
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.


  Randevu İçin Hemen Arayın!
  (Pzt - Cuma 10:00 ve 18:00 arası)

  HAMİLE EĞİTİMİNDE NE ÖĞRENİRSİNİZ?

  HAMİLE EĞİTİMİNDE NE ÖĞRENİRSİNİZ?

  “Doğuma Holistik Yaklaşım” adı altında düzenlediğimiz hamilelik eğitimi programımız değişim için bir fırsat.

  Hamilelik doğum ve lohusalık duyguların yoğun olarak kendini hissettirdiği bir dönemdir. Fizik bedene yansıyan duygular anneye kendini kötü hissettirir. Artan ağrıları, Uykusuzlukları, gözyaşları, alınganlıkları sinirlenmeleri bu dönemde abartılı hale gelebilir.

   

  Fizik bedendeki hamilelik değişimleri, hormonal değişimler bilinçaltı duygular bu kadar su yüzüne çıkmışken duygularla çalışıp yıllardır sizi rahatsız eden duygulardan hamilelik eğitimi sayesinde  özgürleşebilirsiniz.

  “Doğuma Holistik Yaklaşım”

  Hamilelik eğitimlerinde tam olarak bunu yapıyoruz.

  Zihinsel iyileşme tekniklerini kullandığımız eğitimlerimizde anneler bedenlerindeki değişimlerden duygulara ulaşmayı,duygularını dinlemeyi,duyguları yok saymayıp bastırmamayı öğreniyorlar,

  Bilinçaltında yaşanmışlıklarla birikmiş negatif duygu enerjilerinin tüm bedeni nasıl ablukaya aldıklarını ve sıkışmış duygulardan dolayı kendilerini kötü hissettiklerini fark ediyorlar .Oysa hepimizin özellikle anne adaylarının kendisini iyi hissetmeye ihtiyaçları var ve hak ediyorlar.

  İşte koşullanmakla oluşan sıkışmış duyguların negatif enerjilerini akıtma fırsatı buluyor anne adayları “Doğuma Holistik Yaklaşım” projesiyle geliştirilen hamile eğitimlerimizde.

  Anne keyifle huzurla bebeği ve kendisi için güvenli bir doğum yolculuğu yaşamak ister haklı olarak.

  Bilinçli akıla arzu edilen bu hedef bilinçaltı kalıplara takılıp mümkün olamamakta çoğu zaman.

  Doğuma holistik yaklaşım çalışmalarında anne adayı bizi köleleştiren, hedeflerimize ulaşmayı engelleyen bilinçaltı kalıpları ile çalışmayı öğrenirken doğumun neşesini yaşamayı öğrendiği gibi yaşamın neşesini de hisseder hale geliyor.

  Hamilelik eğitiminde negatif duygulardan arınmayı öğrenen anne doğum yönetimini ele alacak yetkinliğe ulaşıyor.Ailecek yaşanacak özel yolculuk hak ettiği sabır ve saygıyı ancak bu özgürleşme çalışmaları ile görebilir.

  Op. Dr. Ayşe Duman

  31 Ocak 1966 tarihinde, İstanbul Süleymaniye’de dünyaya geldi. 1984 yılında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimine başlayan Duman, eğitiminin 2. yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne nakil yaptırdı ve 1990 yılında aynı okuldan mezun oldu.

  Yorumlar

  Bir yorum yazınız