TÜP BEBEK TEDAVİSİNDE BAŞARI DENEYİM VE BÜTÜNCÜL YAKLAŞIMLA ARTAR
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.


  Randevu İçin Hemen Arayın!
  (Pzt - Cuma 10:00 ve 18:00 arası)

  TÜP BEBEK TEDAVİSİNDE BAŞARI DENEYİM VE BÜTÜNCÜL YAKLAŞIMLA ARTAR

  TÜP BEBEK TEDAVİSİNDE BAŞARI DENEYİM VE BÜTÜNCÜL YAKLAŞIMLA ARTAR

  Gebelik,kadın bedeninin mucizevi bir serüvenidir. Kadın bu serüvende yaratım mucizelerine vesile olmakta, kendi bedeninde deneyimlemektedir. Gebeliğin her aşamasında heyecan katlanarak artarken isteriz ki bu heyecanlar kaygıya dönüşmesin.

  Tamamen sağlıklı bir çiftin, bir aylık dönemde iki yada üç gün aralıklarla düzenli ilişkide bulunması durumunda, gebelik şansı yüzde 20 civarındadır.Bu şartlarda bir çiftin şansı, altı ayın sonunda yüzde 60, bir yılın sonunda ise yüzde 85 oranlarına yükselir.

  Tüp bebek tedavisinde gebelik şansını arttıracak farklılıklarınız olmalı!

  Tüp bebek tedavisi pek çok uzmanlık dalı ile birlikte çalışma gerektiren multidisipliner bir tedavi yöntemini gerekli kılmaktır. Tedaviye başlayan çiftler, tüm tanı yöntemleri ile değerlendirilmenin yanında gebeliğe engel olabilecek zihinsel durum olup olmadığına da bakılmalıdır. Zira olumsuz zihinsel durum harcanan tüm cabalara negatif etki göstererek gebelik şansını azaltır.

  Ayrıca Tüp Bebek tedavi sürecinde anne ve baba adaylarının kendini güvende hissetmeleri sürece olumlu katkı sağlıyacaktır. Bu anlamda gerek tüp bebek tedavi öncesi gerek tedavi süreci ve sonrasında zihinsel iyileşme tekniklerinin (eft hipnoz dua..)  gebelik şansını, yayınlanan bilimsel çalışmlar oranında arttırdığını kendi pratiğimizde de defalarca deneyimledik.

  Op. Dr. Ayşe Duman

  31 Ocak 1966 tarihinde, İstanbul Süleymaniye’de dünyaya geldi. 1984 yılında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimine başlayan Duman, eğitiminin 2. yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne nakil yaptırdı ve 1990 yılında aynı okuldan mezun oldu.

  Yorumlar

  Bir yorum yazınız